22 Martie- Ziua Mondială a Apei

 In Articles

,,VALORIZEAZĂ APA!”

 

Am sărbătorit împreună cu Asociația ECOHUMAN,,LIFE TREE,, (Asociația Ecologică și Umanitară ,,COPACUL VIEȚII,,) Ziua Mondială a Apei, în cadrul programului de educație ecologică :,,Fii TU schimbarea pentru TINE, pentru NOI, pentru un VIITOR VERDE !’’ cu o acțiune cu caracter ecologic dar și umanitar.

Partea  umanitară a acțiunii se va materializa prin donarea flacoanelor cu apă, aduse de către elevi, prin organizații umanitare semenilor noștri care au fost nevoiți să-și părăsească casele din cauza conflictelor militare din Ucraina.

https://youtu.be/RPXfPjCf9iE

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search